wyszukiwanie zaawansowane
» Zwrot lub wymiana

Zwrot lub wymiana

Odstąpienie od umowy zwrot lub wymiana

Każdy Klient który dokonał zakupu na odległość ma prawo zakupiony towar zwrócić lub wymienić na inny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W przypadku zwrotu towaru prosimy o przesłanie go na nasz adres wraz z wypełnionym 
formularzem zwrotu  lub  formularzem  wymiany , niezbędne jest również dołączenie paragonu lub faktury. Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki.

Gwarancja zwrotu lub wymiany obejmuje tylko towar pełnowartościowy, nie używany, czysty, "bez zapachu" (np. kremu, perfum), posiadający metki, wszywki i inne elementy wyposażenia stanowiące komplet, które posiadał artykuł w momencie sprzedaży. Towar musi zostać zwrócony  razem z opakowaniem.
W przypadku zwrotu lub wymiany  towary  należy odesłać na adres:

Sklep efemina         
ul. Browarna 32/8
33-300 Nowy Sącz


Klient wysyła towar za pośrednictwem wyłącznie Poczty Polskiej, koszty wysyłki są zwracane klientowi po zakończeniu procesu zwrotu.

Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
Wymiana towaru dokonywana jest w terminie do 7 dni po otrzymaniu przez nas towaru pod warunkiem, że w naszej ofercie znajduje się produkt, który klient wybrał na wymianę
Po otrzymaniu zwrotu towaru w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwracamy Państwu pieniądze za zwrócony towar oraz koszty przesyłki na podane konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu towaru.

Po otrzymaniu zwrotu towaru w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwracamy Państwu pieniądze na podane konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu towaru.

Towaru , którego zwrot lub reklamacja nie zostanie uznana , nie spełnia warunków określonych w regulaminie (odesłana po wymaganym terminie, nie zawierająca rachunku bądź, bez metek lub pudełka, zabrudzona), Sprzedawca poinformuje o tym Klienta , odesłanie towaru nastąpi na koszt Klienta, Klient będzie zobowiązany wnieść opłatę za koszt odesłani towaru przed jego wysyłką.
W przypadku wymiany lub zwrotu towaru wynikającego z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep koszty przesyłki pokrywa sprzedawca. W przypadku wymiany towarów koszty przesyłki ponosi kupujący.

 


Przejdź do strony głównej

Nowości w naszej ofercie

Polecamy produkty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl