wyszukiwanie zaawansowane
» » Marynarki żakiety garsonki

Producenci

Promocje

Kontakt

 • efemina sp. z o.o.
  ul. Browarna 32/8
  33-300 Nowy Sącz
  NIP: 734-352-01-22
 • E-mail:sklep@efemina.pl
 • Telefon18 442-62-24
  512-27-67-47
 • Godziny działania sklepu10-16

Marynarki żakiety garsonki

Marynarki żakiety garsonki Produkty widoczne w tej kategorii marynarki żakiety garsonki to stroje, które są bardzo istotne gdy prasujemy w firmach lub instytucjach które określają pewne standardy ubioru. Bo trzeba pamiętać że wygląd wpływa na postrzeganie nas przez innych ludzi i pomaga osiągać zamierzone cele tak szczególnie ważny w pracy, czy na oficjalnych spotkaniach.
Źle ubrany partner biznesowy mógłby zostać uznany za niepoważnego kontrahenta. Osobę, której zależy na eleganckim i schludnym wyglądzie, na pewno zainteresują marynarki, żakiety, garsonki oraz gustowne kurtki.
Ważne by wybrać odpowiedni fason i styl marynarki. Marynarki występują w wersjach jedno i dwurzędowych. Te pierwsze uznaje się za bardziej formalne. Kobiece żakiety dzielą się również na krótkie oraz te zasłaniające biodra. Są także zróżnicowane pod kątem rodzajów kieszeni oraz szliców - rozcięć z tyłu.
Jeśli zależy nam na sportowej marynarce należy kupić tę z jednym rozcięciem. Marynarka z dwoma szlicami przeznaczona jest do użycia codziennego, a bez żadnych cięć na wieczorne wyjścia.
Marynarki i żakiety są inwestycją na lata. Nadają się idealnie zarówno do oficjalnych, jak i luźnych stylizacji. To elementy ubioru, które powinny znaleźć się w szafie każdej eleganckiej kobiety.

 
 

Zobacz nasze nowości

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl